Про компанію

Про компанію

Компанія «Трофей» заснована в 2010 році. У тому ж році була випущена перша продукція і створений інтернет-магазин.

З цього ж року і в подальшому в коропових змаганнях і аматорських рибалках використовувалася виключно своя продукція. У 2011 році командою «Трофей» було здобуто Кубок України. До теперішнього часу було завойовано велику кількість різних кубків і нагород на замаганнях як нашою командою, так і клієнтами нашої торгівельної марки.

Було виловлено чимало трофейної риби. Також нами був створений свій канал http://www.youtube.com/c/trophej в Ютубі, де ми ділимося своїм досвідом, проводячи багато часу на водоймах. Проведено велику кількість навчальних семінарів, які є у вільному доступі на нашому каналі. Ми постійно вдосконалюємось в рецептурі і технології виробництва.

Ретельно підходимо до підбору сировини для виробництва. Про наші нові продукти ми ділимося інформацією в групах в Facebook - https://www.facebook.com/groups/trophej/ та Instagram- https://www.instagram.com/trophej/.

Ми завжди, при необхідності, даємо рекомендації своїм клієнтам і швидко реагуємо на їхні запитання та побажання. Слоган нашої компанії «насолоджуйтеся риболовлею». І ми докладемо наші зусилля на те, щоб ваша риболовля приносила вам тільки позитивні емоції.