Компанія «Трофей» заснована в 2010 році в Україні. Продукція, яка планувалася до випуску компанії була для рибалок та рибальських магазинів. Спеціалізація – прикормка для коропа, прикормка для карася та для всієї білої мирної риби. Розроблялась рецептура під бойли, пеллетс, сипучу донну прикорму, ліквіди та інші види прикормок.  У тому ж 2010 році була офіційно випущена перша продукція та створений інтернет-магазин. До 2010 року ці види кормів для риби тестувались на змаганнях та водоймах України та Європи. 

З цього ж року і в подальшому в коропових змаганнях і аматорських рибалках використовувалася виключно своя продукція. У 2011 році командою «Трофей» було здобуто Кубок України. До теперішнього часу було здобуто велику кількість різних кубків і нагород на замаганнях як нашою командою, так і клієнтами нашої торгівельної марки.

Було виловлено чимало трофейної риби. Також нами був створений свій канал в YouTube, де ми ділимося своїм досвідом, проводячи багато часу на водоймах. Проведено велику кількість навчальних семінарів, які є у вільному доступі на нашому каналі. Ми постійно вдосконалюємось в рецептурі і технології виробництва.

 

Розробляються, тестуються та виробляються нові види прикормок, як на коропа і карася, так і для іншої риби. Наша компанія є лідером на ринку України з виробництва прикормочної гранули-пеллетсу. Лінійка цього продукта складається з багатьох розмірів, кольорів, смаків та складу. Виробляємо великій асортимент бойлів розчинних та парених, нейтральних та pop-up, різних за складом, смаком та розміром.

Ретельно підходимо до підбору сировини для виробництва. Про наші нові продукти ми ділимося інформацією в групах в Facebook та Instagram.

Ми завжди з радістю даємо рекомендації своїм клієнтам і швидко реагуємо на їхні запитання та побажання, якщо вони того потребують. Слоган нашої компанії «насолоджуйтеся риболовлею». І ми докладемо наші зусилля на те, щоб ваша риболовля приносила вам тільки позитивні емоції.